słoneczny gród - aktualności

Sylwester 2019

SYLWESTER 2019 więcej...


Informacje

„Słoneczny Gród” umiejscowiony jest w malowniczej dolinie Wisła Głębce w Beskidzie Śląskim, oddalony od centrum miasta Wisła o około trzy kilometry.

Obiekt dysponuje 45 miejscami noclegowymi z możliwością dostawek. Naszym Gościom oferujemy komfortowo urządzone pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe studia składające się z dwóch pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, TV oraz internet bezprzewodowy. Posiadamy jadalnię oraz dużą salę mogącą posłużyć jako sala konferencyjna, świetlica dla dzieci, czy miejsce organizacji zabaw przy muzyce.  

Budynek znajduje się na płaskim, nasłonecznionym i ogrodzonym terenie. Dysponujemy dużym ogrodem, który jest idealnym miejscem na relaks oraz zorganizowanie grilla. Ponadto zapewniamy naszym Gościom bezpłatne miejsca parkingowe.

pokoje do wynajęcia w Wiśle

Dogodne położenie "Słonecznego Grodu" gwarantuje dostęp do sklepów, restauracji, kościoła, przystanku autobusowego, stacji kolejowej, wyciągów narciarskich oraz innych obiektów sportowych.

Rodzinny charakter ośrodka połączony z góralską gościnnością oraz doświadczeniem właścicieli tworzą niezapomnianą atmosferę, która powoduje, że Goście chętnie odwiedzają nas ponownie. Jednym z naszych głównych atutów jest wspaniała kuchnia, która znajduje szczególne uznanie wśród odwiedzających. "Słoneczny Gród" jest idealnym miejscem wypadowym dla dalekich wycieczek górskich jak również krótkich spacerów. 

     

           SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA URLOP W BESKIDACH WISŁA!

 

 

instruktor narciarstwa, przewodnik